Новини та події кафедри дизайну — Університет «КРОК»
17 квітня 2024 Новини та події

Студенти кафедри дизайну в межах виїзного заняття відвідали виставку плакату «Плакатова Зброярня. Другий Полігон» в Національній академії мистецтв України. Майстерня графічного дизайну професора Віталія Шості презентувала твори, в тематиці яких містяться як гострі проблеми новітньої історії, так і не менш вразлива актуальність.

08 квітня 2024 Новини та події

04 квітня 2024 року науково-педагогічні працівники кафедри дизайну Університету «КРОК» взяли участь у  ІІ Всеукраїнській науковій конференції «Дизайн і мистецтво України у часи національного спротиву», організованій Національною академією мистецтв України за технічної підтримки Університету «КРОК».

19 березня 2024 Новини та події

Щиро запрошуємо вступників на спеціальність «Дизайн» до участі у конкурсі «Творчий КРОК до омріяної професії».

11 грудня 2023 Новини та події

11 грудня о 16:00 у читальній залі бібліотеки Університету, в межах мистецької платформи, відбудеться відкриття благодійної виставки-продажу студентських робіт «Коляда» на Різдвяну тематику.

Сторінка 1 з 12