Професійний крок — Університет «КРОК»

Професійний крок

08 квітня 2024 Новини та події

04 квітня 2024 року в рамках проєкту «Професійний крок» відбулась захоплююча зустріч випускниці нашого Університету «КРОК», засновниці компанії GloryFunds та COO благодійного фонду DayByDay Іоани Рапаіч, зі студентами бакалаврами та магістрами спеціальності «Маркетинг». На зустрічі обговорювались питання щодо завдань та можливості проходження виробничої практики студентами Університету.

Іована поділилася своїм досвідом у залученні коштів в українське волонтерство та допомозі вирішенні актуальних проблем в Україні. Ця зустріч стала чудовою нагодою для наших студентів поглибити знання та навички у сфері маркетингу та благодійності.
Студенти, які успішно пройдуть практику мають можливість долучитися до команди GloryFunds та DayByDay на такі посади: junior маркетолога, SMM спеціаліста, проєктного координатора, стажера фандрейзингу, lead generation спеціаліста та менеджера по роботі з бізнесом.

Долучайтеся до реальної можливості!

Оновлено: Понеділок, 08 квітня 2024 19:25

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Професійний крок