Мотиваційна зустріч для працівників — Університет «КРОК»

Мотиваційна зустріч для працівників

01 квітня 2024 Новини та події

У рамках проєкту «КРОК до ментального здоровя» кафедрою психології була організована Мотиваційна зустріч #ТИВИВЕЗЕШ, присвячена методам самодопомоги в подоланні стресу війни.

Ведуча – Катерина Флекман, письменниця, поетеса, психологиня, мотиваційна тренерка, викладач кафедри психології Університету «КРОК». Авторка книги «Ти вивезеш. Інструкція з любові до себе».

Разом з учасниками зустрічі обговорили важливі теми:

• Найактивніші стани воєнного часу — тривога, гнів, роздратування, апатія — як трансформувати енергію болю у користь.
  • Життя під час війни – ролі, які ми виконуємо і яких потребуємо.
  • Попрацювали з забороною на почуття під час війни. Здійснили трансформацію комплексу вцілілого і відчуття провини у стан усвідомленого задоволення, як паливо для ефективного життя.

Зустріч виявилася позитивною та натхненною, дякуємо лекторці за наданий ресурс в подоланні проблем сьогодення.

.

Оновлено: Понеділок, 01 квітня 2024 19:10