Економічний форум: наука та практика — Університет «КРОК»

Економічний форум: наука та практика

28 березня 2024 Новини та події

26 березня 2024 року д.е.н., професор Ігор Румик долучився до роботи одноденного Економічного Аграрного форуму, який відбувся на базі ДНЗ «Жашківський аграрно-технологічний професійний ліцей».

Організатор заходу - Ліга «Центр»та ГО «Об'єднання аграріїв».

Було презентовано проєкти на підтримку економічної стійкості агросектору, учасники поглибили знання, обговорили нові ідеї та ініціативи від науковців, очільників громад, українських і іноземних компаній, представників USAID, Mas Seeds, Makosh, Plantokon, ДП Рейлін та інших.

Під час форуму Ігор Румик виступив з доповіддю на тему: «Комплементарність системи продовольчої безпеки: перспективи для агробізнесу». Було досягнуто домовленості про подальшу співпрацю з даної проблематики, відбувся обмін досвідом і висловлені пропозиції про співробітництво у найближчому майбутньому.

Кафедра національної
економіки та фінансів