Освіта та Партнерство — Університет «КРОК»

Освіта та Партнерство

08 березня 2024 Новини та події

07 березня 2024 року відбулась робоча зустріч нашого Центру розвитку кар'єри з представниками БТА Банку!  Пишаємося тим, що підписали договір про співпрацю, але ще більше захоплює те, що серед працівників банку працює наша випускниця Університету «КРОК».

Це важливий момент для наших студентів, які тепер матимуть чудову можливість проходження практики в БТА Банку. Проєктуючи своє майбутнє в світі фінансів, вони отримають не лише теоретичні знання, але і цінний практичний досвід.

Ця співпраця відкриває двері для студентів у світ банкінгу та фінансових інновацій, роблячи крок до збагачення їхнього професійного портфоліо.

Дякуємо БТА Банку за цю неймовірну можливість співпраці та підтримку розвитку наших талановитих студентів!

Оновлено: П'ятниця, 08 березня 2024 14:32

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Освіта та Партнерство