Екскурсія до КМДА — Університет «КРОК»

Екскурсія до КМДА

16 лютого 2024 Новини та події

13 лютого 2024 року в рамках вивчення дисципліни «Конституційне право» України відбулася екскурсія студентів Юридичного факультету Університет «КРОК» до Київської міської державної адміністрації та Київської міської ради.

У цій вишуканій будівлі функціонують механізми міського самоврядування та державної влади – атмосфера вражає!
Київ – столиця України, місто-герой, одне з найбільших і найстаріших міст Європи.

Саме тут зосереджена діяльність головних органів державної влади.

Саме тут відбуваються визначальні події в історії нашої країни.

Саме тут, на київському Майдані, потужно вибухнула сила української нації...
Студенти дізналися як організована територіальна влада у Києві, як приймаються рішення міського значення, як працює КМДА та її секретаріат, а також історію місцевого самоврядування нашого міста, зокрема особливості функціонування постійних комісій.

Дякуємо екскурсоводу Медвідь Марії та декану факультету Степаненко Наталії за можливість пізнати та побачити на власні очі всі деталі роботи Київради.

Пропонуємо фотозвіт до перегляду!

Екскурсія студентів юридичного факультету до КМДА // 13.02.2024Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: Понеділок, 19 лютого 2024 12:27

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Екскурсія до КМДА