01 червня 2019 Новини та події

29 травня 2019 року кандидат історичних наук, доцент кафедри теорії та історії держави та права Університету «КРОК» Іван Ігорович Баликін завітав з робочим візитом до юридичного факультету Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича.

20 травня 2019 Новини та події
16-18 травня 2018 року Горбаченко Олександра, студентка ІV курсу юридичного факультету, взяла участь у Всеукраїнському конкурсі дослідницьких робіт «Новітня історія України: аналіз етапів становлення» і ввійшла до числа його переможців.
22 квітня 2019 Новини та події

19 квітня 2019 року юридичний факультет за сприяння кафедри іноземних мов та загальноосвітніх дисциплін провели інсценоване судове засідання в кримінальній справі («Court hearing in criminal case») англійською мовою.

23 березня 2019 Новини та події

Свій Ювілей сьогодні святкує видатний український правознавець, професор, заслужений юрист України, відмінник освіти України, декан юридичного факультету, державний діяч і Герой України Француз Анатолій Йосипович.

Сторінка 1 з 5