Новини та події юридичного факультету — Університет «КРОК»
12 квітня 2024 Новини та події

10 квітня 2024 року студенти Юридичного відділення 3 курсу Фахового коледжута 1 курсу Юридичного факультету Університету «КРОК» під керівництвом декана юридичного факультету Наталії Вʼячеславівни Степаненко відвідали Велику палату Касаційного адміністративного суду та Велику палату Верховного Суду.

20 березня 2024 Новини та події

18 березня 2024 року відповідно до освітньо-наукової програми підготовки здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти - доктора філософії (PhD) - спеціальності 081 «Право» відбулася гостьова онлайн-лекція на тему: «Мистецтво соціального діалогу».

07 березня 2024 Новини та події

28 лютого 2024 року з метою поглиблення знань з навчального компоненту «Кримінально-виконавче право», вивчення історії розвитку кримінально-виконавчої системи України, студенти 4 курсу Юридичного факультету та викладач дисципліни Доляновська І.М. відвідали музей-фортецю «Косий капонір».

06 березня 2024 Новини та події

05 березня 2024 року в рамках проєкту Юридичного факультету «Lawyers say» була проведена зустріч з випускником коледжу та Університету Дживою Володимиром.

Сторінка 1 з 19