Благодійна театрально-танцювальна вистава GRAND HOTEL «КRОК» — Університет «КРОК»

Благодійна театрально-танцювальна вистава GRAND HOTEL «КRОК»

18 грудня 2023 Новини та події

06 грудня 2023 року в День Збройних сил України та День святого Миколая Театр танцю презентував Благодійну театрально-танцювальну виставу GRAND HOTEL «КRОК».

Глядачі змогли зануритись в атмосферу справжнього театрального дійства та завітати в готель, де панує танець та ритм. Працівники та жителі готелю, кожен куточок цього місця розказували про себе мовою рухів. Виступ був наповнений цікавими історіями героїв, яскравими танцювальними постановками, вражаючими костюмами та спецефектами. А кількість змін декорацій і костюмів було складно перелічити.

На КРОКівській сцені була і гроза,і дощ з грошів, і сміх, і сльози, і весілля, і пристрасть, і бійка(не справжня звісно), тож у глядачів була чудова можливість відчути весь спектр емоцій.

Вдалось зібрати 28 616 гривень для 110 ОМБ, які підуть на зарядну станцію ECOFLOW. Дякуємо всім вам, за те що допомагаєте і підтримуєте ЗСУ та наші ініціативи. Дякуємо за теплу атмосферу, Ваші оплески, посмішки та теплі слова !

Пропонуємо фотозвіт до перегляду!

Благодійна вистава GRAND HOTEL KROK // 06.12.2023

Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: Понеділок, 18 грудня 2023 19:39

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Благодійна театрально-танцювальна вистава GRAND HOTEL «КRОК»