Зустріч студентів юридичного факультету зі С.Гриценко — Університет «КРОК»

Зустріч студентів юридичного факультету зі С.Гриценко

24 листопада 2023 Новини та події

21 листопада 2023 року в рамках роботи наукового гуртка юридичного факультету «Теоретичні та практичні питання застосування медіаційних процедур у різних сферах суспільного життя в Україні» (керівник к.ю.н., доц. Доляновська І.М.) відбулася зустріч студентів факультету із магістром права, адвокатом з господарських спорів, медіатором Світланою Гриценко.

Спікер заходу висвітлила практичні складові професії адвоката, навички роботи з клієнтами під час укладання господарських договорів та можливості застосування елементів медіації в даній діяльності.

Слухачів цікавили також питання різниці між професіями адвокат та медіатор та чи можлива конкуренція між ними; які сфери є найперспективнішими для застосування медіації і які є перепони для популяризації медіації в нашому соціумі. Ці питання були обговорені під час подальшої дискусії. Загалом даний захід позитивно був сприйнятий студентами і, безумовно, поширив їх уявлення про медіацію та буде слугувати стимулом вже для наукової розробки піднятих під час зустрічі тем!

Пропонуємо фотозвіт до перегляду!

Круглий стіл «Стан і перспективи розвитку альтернативних способів вирішення конфліктів» // 21.11.2023

Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: П'ятниця, 24 листопада 2023 14:30

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Зустріч студентів юридичного факультету зі С.Гриценко