Високоповажні гості з НАН України в Університеті «КРОК» — Університет «КРОК»

Високоповажні гості з НАН України в Університеті «КРОК»

02 листопада 2023 Новини та події

01 листопада Університет «КРОК» відвідали Президент Національної Академії правових наук України, дійсний член (академік) НАПрН України, член президії НАПрН України Журавель Володимир Андрійович та Перший віцепрезидент НАПрН України, дійсний член (академік) НАПрН України, член президії НАПрН України Бандурка Олександр Маркович.

Високоповажні гості у ході робочого візиту ознайомились з науковим потенціалом Університету, юридичним факультетом. Непростий час, непрості проблеми, непрості питання. Працювати не покладаючи рук для розбудови незалежної могутньої держави – України!

Бажаємо стабільності і задоволення від роботи, успішно реалізовувати свій професійний і творчий потенціал, наснаги, плідної співпраці та міцного здоров'я!!!

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Високоповажні гості з НАН України в Університеті «КРОК»