Вітаємо з перемогою в конкурсі ЄС Еразмус — Університет «КРОК»

Вітаємо з перемогою в конкурсі ЄС Еразмус

29 вересня 2023 Новини та події

Університет «КРОК» став частиною консорціуму проєкту Еразмус для молодих підприємців «EYE to the FUTURE», співфінансованого Європейським Союзом.

Проєкт спрямований на підтримку українських підприємців (початківців) у продовженні, відновленні, або започаткуванні економічної діяльності, надаючи активну допомогу через співпрацю з європейськими підприємцями, обмін досвідом, а також інтеграцію та співпрацю в бізнес-спільноті ЄС.

Тривалість проєкту: 01.10.2023 – 14.01.2026 (28 місяців)

Координатор проєкту: MICROFINANZA SRL, Італія

Партнери:

• Університет «КРОК», Україна
  • Nyuko asbl, Люксембург
  • ECSF GMBH, Німеччина
  • Sihtasutus Startup Wise Guys, Естонія
  • 27 вересня 2023 року відбулася підготовча зустріч в рамках проєкту EYE. Досвідчений координатор «MICROFINANZA SRL», приватна та повністю незалежна консалтингова фірма, що спеціалізується на секторі мікрофінансування, поділився своїм досвідом з партнерами. Партнери обговорили деталі Грантової угоди та майбутні плани реалізації проєкту.

Вітаємо переможців та бажаємо успішної реалізації проєкту!

Оновлено: П'ятниця, 29 вересня 2023 16:21

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Вітаємо з перемогою в конкурсі ЄС Еразмус