Зустріч зі здобувачами англомовних програм Університету — Університет «КРОК»

Зустріч зі здобувачами англомовних програм Університету

27 вересня 2023 Новини та події

18 вересня 2023 року відбулася традиційна щосеместрова онлайн зустріч адміністрації зі здобувачами англомовних програм Університету «КРОК».

На заході були присутні:

• Андрій Лотарєв, директор навчально-наукового інституту міжнародної освіти,
  • Анна Дробина, начальник управління міжнародних освітніх програм ННІМО,
  • Марина Скалацька, керівник проєктів та програм, координатор англомовних програм Інституту.

У заході взяли участь здобувачі 2-4 курсів освітніх програм «Менеджмент» (англійська мова навчання) та «Міжнародний бізнес».

Під час зустрічі було висвітлено питання організації освітнього процесу в 2023-2024 н.р., обговорено рівень задоволення здобувачами змістом освітніх програм, методами викладання на ОП тощо. Наголошено на важливості участі в опитуваннях, що проводяться кафедрою та інститутом, задля покращення освітніх послуг за ОП.

Щиро вдячні здобувачам за активну участь у заході!

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Зустріч зі здобувачами англомовних програм Університету