Співпраця з випускниками-стейкголдерами — Університет «КРОК»

Співпраця з випускниками-стейкголдерами

28 серпня 2023 Новини та події

Співпраця зі стейкголдерами, провідними компаніями-роботодавцями – це завжди відповідально. Приємно, що багато ключових та керівних посад на підприємствах очолюють випускники Університету «КРОК».

Минулого тижня відбулась зустріч Центру розвитку кар’єри «КРОК» з кандидатом психологічних наук, випускницею Університету «КРОК» кафедри психології, менеджером освітніх проєктів Відділу навчання та розвитку персоналу Департаменту HR ТОВ «Епіцентр К» Ларисою Петровою.

Були обговорені умови співпраці, Ларисою Петровою було надано допомогу з наданням рецензії на освітню програму «Маркетинг», а також сприяння в проходженні онлайн-практики для студентів Фахового коледжу Університету «КРОК», спеціальність «Маркетинг».

Центр розвитку кар’єри та Фаховий коледж Університету «КРОК» висловлює щиру вдячність за підтримку та допомогу, нашим партнерам за вдосконалення якості освітнього процесу.

Оновлено: Понеділок, 28 серпня 2023 16:08

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Співпраця з випускниками-стейкголдерами