Співпраця зі стейкголдерами — Університет «КРОК»

Співпраця зі стейкголдерами

22 серпня 2023 Новини та події

14 серпня 2023 року за ініціативи Центру розвитку кар’єри «КРОК» та Фахового коледжу відбулась робоча зустріч з керівництвом державного підприємства – Готель «Київ».

Предметом зустрічі було обговорення співпраці у напрямках:

• Експертний аналіз фахівцями готелю «Київ» освітньої програми «Готельно-ресторанна справа» та отримання рецензії з порадами та висновками від підприємства.
  • Залучення фахівців підприємства до освітнього процесу Фахового коледжу, як практиків.

Результатом зустрічі стало підписання довгострокової угоди про співпрацю між ДП Готель «Київ» та Університетом «КРОК».

Здобувачі освіти мають унікальну можливості під час занять здобути практичний досвід від фахівців готелю «Київ», які плануємо реалізувати під час освітнього процесу.

Від Університету «КРОК» на зустрічі були присутні директор ЦРК «КРОК» – Карлов Олександр Федорович та заступник директора з навчальної роботи Фахового коледжу – Миргородська Ольга Петрівна.

Щира вдячність представникам ДП Готель «Київ»:

• Туча Вікторія Володимирівна – директор підприємства.
  • Нагайченко Олексій Сергійович – заступник директора підприємства.
  • Ткаченко Ніна Іванівна – заступник директора підприємства по персоналу.
  • Маляренко Олександр Сергійович – начальник відділу бронювання та розміщення.

Хочемо відзначити, що ЦРК «КРОК» традиційно посприяв працевлаштуванню наших випускників!

Університет «КРОК» підтверджує свій статус практико-орієнтованого вищого навчального закладу, та продовжує налагоджувати співпрацю зі стейкголдерами, які зацікавлені в підвищені якості вищої освіти.

Оновлено: Понеділок, 28 серпня 2023 15:38

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Співпраця зі стейкголдерами