Вітаємо студентів Україно-австрійської програми! — Університет «КРОК»

Вітаємо студентів Україно-австрійської програми!

03 липня 2023 Новини та події

28 червня та 4 липня 2023 року відбувся захист бакалаврських кваліфікаційних робіт та державний іспит здобувачів Україно-австрійської програми.

До складу екзаменаційної комісії увійшли: Крістіан Кюмель, професор австрійського Університету IMC Krems, Олена Наумова, к.е.н., доцент кафедри маркетингу та поведінкової економіки Університету «КРОК», Світлана Цевух, к.е.н., доцент кафедри міжнародного бізнесу Університету «КРОК».

Вітаємо випускників програми Подвійного диплому: Голубєву Емілію, Абасс Кофоворолу Акореде, Арансіолу Іяну, Манвере Анастасію, Ніемогху Орукеме Прешес-Джейн, Олещук Світлану, Перейра Фонсека Рональдо, Квітку Олександру, Костишина Кирила з успішним завершенням навчання та майбутнім отриманням диплому бакалавра з експортноорієнтованого менеджменту австрійського Університету!

Бажаємо подальших успіхів та нових здобутків! Пишаємося!

Оновлено: Понеділок, 10 липня 2023 13:20

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Вітаємо студентів Україно-австрійської програми!