«КРОК до успіху» з Катериною Ладягіною — Університет «КРОК»

«КРОК до успіху» з Катериною Ладягіною

12 травня 2023 Новини та події

12 травня 2023 року проєктна група ЦРК «Характерники» провела заключний захід, цього навчального року, проєкту ««КРОК до успіху». Учасницею заходу стала випускниця Коледжу та Університету «КРОК» – Ладягіна Катерина.

Спочатку група провела невелике інтерв'ю, де дізналися непростий вибір професії Катерини, як сумує за тим часом, коли навчалася в Коледжі та, як за допомогою Центру розвитку кар'єри знайшла свою першу роботу.

Студенти дізналися про емоційне вигорання у маркетологів та як з ним боротися, з яких джерел краще брати додаткову інформацію і чому варто обирати вищий навчальний заклад замість курсів маркетингу.

Потім Катерина провела лекцію на тему «Маркетинг vs реальність. Про роботу Digital – маркетолога в 2023». Були розкриті питання, що являє собою сам маркетинг, на чому має спеціалізуватися маркетолог.

Наша гостя поділилася корисними курсами та літературою для студентів спеціальності «Маркетинг» та особистими порадами для успішної роботи.

Оновлено: П'ятниця, 12 травня 2023 16:32

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » «КРОК до успіху» з Катериною Ладягіною