Третій захід проєкту «Крок до успіху» — Університет «КРОК»

Третій захід проєкту «Крок до успіху»

09 травня 2023 Новини та події

Вітаємо шановні студенти!

Проєктна група ЦРК «Характерники» запрошує вас на третій захід проєкту «Крок до успіху». Нашим гостем буде Зірка КРОКу 2022 року, завідувач юридичної клініки, асистент кафедри теорії та історії держави та права, методист кафедри теорії та історії держави та права Університету «КРОК», активістка та волонтер – Олена Бабат.

Олена поділиться своєю історією успіху, розповість про навчання за кордоном, студентські роки та професійну діяльність. Розкриє також особливості роботи юриста та надасть важливі рекомендації та лайфгаки студентам. 10 травня 2023 року об 11:00 у читальній залі Університету «КРОК», а також онлайн, перейшовши за лінком (тицяти тут).

P.S. Активні учасники, які поділяться своїми враженнями у соціальних мережах після заходу, отримають сертифікати від Центру розвитку кар’єри.

До зустрічі!

Оновлено: Вівторок, 09 травня 2023 18:51

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Третій захід проєкту «Крок до успіху»