Висловлюємо вдячність за безумовну підтримку мистецького проєкту «Я відчуваю» — Університет «КРОК»

Висловлюємо вдячність за безумовну підтримку мистецького проєкту «Я відчуваю»

14 квітня 2023 Новини та події

7 квітня 2023 року в Університеті відбулась презентація мистецького проєкту – фільму «Я відчуваю».

Ми пишаємося долученням та підтримкою проєкту символом української єдності й сили духу – Святослава Вакарчука. А його долучення стало можливим завдяки щирій, міцній підтримці співзасновниці Університету «КРОК», директору Київського ліцею бізнесу Паращенко Людмилі Іванівні. Надзвичайно цінуємо підтримку проєкту Ректора Університету «КРОК» – Кучка Андрія Миколайовича. Висловлюємо вдячність за підтримку директору Коледжу Сумбаєвій Людмилі Петрівні.

Пишаємося й дякуємо за підтримку у підготовці каверу й мотивацію видатній українській виконавиці Марині Одольській. Вдячні за безумовну підтримку: «Banda Agency»; «Coffee Lover»; «Kitchen Garden»; «Аеропорт Київ (Kyiv Sikorsky Airport»)»; «Бабин Яр. Дзеркальне Поле. Інсталяція»; ВДНГ; Книжковий магазин «Сяйво книги»; КП «Київський метрополітен»; Художня галерея «Митець».

Оновлено: Понеділок, 17 квітня 2023 22:22

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Висловлюємо вдячність за безумовну підтримку мистецького проєкту «Я відчуваю»