Проєктні лідери – випускники Коледжу долучились до відзначення 20-річчя своєї Alma Mater — Університет «КРОК»

06 квітня 2023 Новини та події

Окрасою Ювілею Коледжу стало долучення до заходу чудових команд СРК, ЕКО «ЛОТОСУ», СНТ та інших проєктних колективів.

Було дуже приємно побачити й почути теплі слова побажань від лідерки Студентського наукового товариства Юлії Бабенко; від чудових TEAM лідерів та лідерок ЕКО «ЛОТОСу», це: Вікторія Возруд; Євгенія Гричик; Євгенія Федотова; Аніта Малишенко; Анастасія Кузькова; Анастасія Русавська; Дмитро Цуканов; Анна Черновська. Свої відеопривітання надіслали ЛОТОСівці Вікторія Дяченко та Дмитрій Кошевенко. Учасницею заходу стала проєктна лідерка СРК Аліна Ананенко зі своїми спогадами про проєктне життя. Про нові ініціативи Коледжу, зокрема проєкт підтримки ЗСУ «Незламні» підготовлено інформацію від лідерки цього проєкту Владислави Поливач.

І, звісно, не порушуючи традицій, директорка Коледжу Людмила Петрівна Сумбаєва вручила пам’ятні відзнаки «КЕПІТ-family» родинам випускників-колежан, а саме: родині Гонгало Віктора та Гукайло Дарії, родині Кулика Олександра та Бабенко Юлії. Крім того ще довго лунатиме відемарафон привітань від студентів, випускників Коледжу. Дякуємо сердечно й пишаємося Вами!

Особливі слова подяки також висловлюємо студентам-волонтерам заходу; також активістам Школи відеоконтенту під керівництвом студента Коледжу Олександра Куренкова за допомогу у проведенні заходу.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Проєктні лідери – випускники Коледжу долучились до відзначення 20-річчя своєї Alma Mater