Тренінг емпатійно-рефлексивних здібностей особистості — Університет «КРОК»

Тренінг емпатійно-рефлексивних здібностей особистості

03 січня 2023 Новини та події

30 грудня 2022 року відбулася фінальна зустріч учасників сертифікатного курсу «Тренінг емпатійно–рефлексивних здібностей особистості». Курс складався з 10-ти лекційно-практичних занять групи.

Ведучий курсу, старший викладач кафедри психології Університету «КРОК» Владислав Владиславович Зубченко, розкрив слухачам корисні теми для сприяння розвитку особистості, серед яких були:

• Актуалізація емпатійних та рефлексивних здібностей індивідуальності;
  • Саморефлексія та аутоемпатія як засоби зв'язку свідомості та несвідомого;
  • Індивідуація у співвідношенні з професійно-особистісним вдосконаленням індивідуальності;
  • Зустріч з базовими даностями існування, як квінтекзистенція професійно-особистісного вдосконалення індивідуальності».

Усі теми, які були винесені до обговорення групою, адаптувалися під реалії життя у постійному стресі війни. Учасники тренінгу мали змогу сформувати навички саморегуляції та самостабілізації в умовах перебування під дією постійного стресового фактору. Взаємодія у групі розкриває внутрішній ресурс та потенціал особистості, що так потрібні кожному з нас в цей час!

Слідкуйте за анонсами подій Навчально-практичного психологічного центру «Крок за КРОКом», щоб не пропустити наступні зустрічі на сторінці фейсбук Навчально-практичний психологічний центр «Крок за КРОКом» | Facebook

Разом крокуємо у новому році до перемог!

Оновлено: Вівторок, 03 січня 2023 14:26

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Тренінг емпатійно-рефлексивних здібностей особистості