Корпоративна екскурсія для лауреатів корпоративного фестивалю — Університет «КРОК»

Корпоративна екскурсія для лауреатів корпоративного фестивалю

30 травня 2010 Новини та події

Корпоративна екскурсія для лауреатів корпоративного фестивалюЯк і було анонсовано на День народження "КРОКу", учасники та організатори Корпоративного мультифестивалю «Нівроку-2010» були нагороджені заохочувальною екскурсією від Університету і цієї неділі мали можливість погуляти по чарівному дендропарку «Олександрія»! Ранок 30 травня для багатьох учасників екскурсії видався неспокійним. Відсвяткувавши День Києва, вони зібрались у подорож до м. Біла Церква.

На них чекала розповідь про засновників парку «Олександрія» та екскурсія самим парком. Після трьохгодинної прогулянки було вирішено зробити привал, для того щоб трохи підкріпитися. Для цього обрали мальовничий берег річки. Хто засмагав, хто купався, а хто і просто спілкувався з друзями та милувався природою, однак задоволеними залишились усі! І навіть довга дорога додому не засмутила. Веселі пісні у виконанні наших студентів підіймали настрій усім оточуючим, а фотографії цієї поїздки ще довго зігріватимуть їх своїм сонцем та по-справжньому літніми пейзажами.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Корпоративна екскурсія для лауреатів корпоративного фестивалю