Чемпіонат КВН на Кубок ректора — Університет «КРОК»

Чемпіонат КВН на Кубок ректора

27 травня 2010 Новини та події

Переможці – команда ФМВЧлен Студради Університету Олександр Мацикевич виконав взяте на себе цього року зобов’язання і повернув до "КРОКу" Чемпіонат КВН на Кубок ректора! З чотирьох команд, які готувались протягом останніх місяців, до гри дійшли три: команда ф-ту економіки та підприємництва "ФЕП.ua", ф-ту міжнародних відносин «ПРО100 90» і команда Коледжу «Зніму квартиру». Глядачі і журі із задоволенням оцінили чотири традиційні конкурси – візитку, розминку, СТЕМ і домашнє музичне завдання. На прохання організаторів Асоціація випускників "КРОКу" обрала кращого гравця Чемпіонату.

Ним став член команди переможця – Сєва Логіцький, який дійсно запам’ятався всьому залу. Та, головне, після чотирьох років перерви Кубок знову знайшов хазяїна - ним стала команда «ПРО100 90». Сподіваємось, що далі буде...

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Чемпіонат КВН на Кубок ректора