#AwesomeAgileTeam або вступ на ОП «Agile-технології розробки програмного забезпечення» — Університет «КРОК»

07 вересня 2022 Новини та події

Відомо, що для створення програмного забезпечення важливою є командна робота, коли у кожного командного гравця є внутрішнє відчуття потреби працювати в команді як «ми», а не «я». І таке відчуття проявилося у майбутніх магістрів освітньої програми «Agile-технології розробки програмного забезпечення» під час вступної процедури.

3 вересня 2022 року подавати документи та складати іспити прийшли 11 абітурієнтів – випускників бакалаврської програми «Комп’ютерні науки». Під модеруванням керівника проєктів та програм Навчально-наукового інституту інформаційних та комунікаційних технологій Марії Матюшенко усі спрацювали як єдина команда, успішно за один спринт реалізували процедури вступу.

Бажаємо і в подальшому такої єдності та узгодженості для якісного результативного навчання на магістерській програмі.

Оновлено: Четвер, 08 вересня 2022 13:36

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » #AwesomeAgileTeam або вступ на ОП «Agile-технології розробки програмного забезпечення»