Hackathon або #Hack4Ukraine — Університет «КРОК»

Hackathon або #Hack4Ukraine

05 вересня 2022 Новини та події

Боротьба на інформаційному фронті під час активних дій пройшла успішно, де КРОКівські кібервоїни КН спільноти показали на що здатні. Тепер ми приймаємо новий виклик – Kyiv Tech Summit перший в своєму роді Web3 хакатон, який пройде 6-9 вересня за підтримки благодійного блокчейн фонду Unchain Fund спільно з Ukraine DAO та метавсесвітом Atlantis.

Ціль – розробка програмних рішень для вирішення проблем на місцях, щоб допомогти українцям та економіці України.

Хакатон фокусуватиметься на використанні можливостей технологій для вирішення існуючих проблем українців, де учасникам запропоновані наступні напрямки роботи:

• Програмні рішення для протистояння російській дезінформації та інформаційним маніпуляціям.
  • Шляхи збереження інтернет-зв’язку для українців в окупації.
  • Токенізація економіки та інструменти для її відновлення.
  • Нові моделі збору коштів для допомоги Україні.
  • Залучення ІТ-спеціалістів до web3-економіки.

Організатори запрошують українських студентів технічних спеціальностей долучитись до хакатону та отримати можливість допомогти країні, реалізувати власну ідею за допомогою експертних менторів та позмагатись за фінансовий приз (в посиланні нижче знайдеш необхідне, якщо зацікавився).

ЩО Ж МИ ГОТОВІ Hack4Ukraine ТА ОТРИМАТИ СВОЇ «БАУНТІ» ! А ТИ З НАМИ?

РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО, ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!

P.S. фотозвіт обіцяємо

Ваша КН-спільнота

Деталі за посиланням (тицяй тут)

Оновлено: Вівторок, 06 вересня 2022 14:13