Зустріч з професором Асука Тзусукі — Університет «КРОК»

Зустріч з професором Асука Тзусукі

15 липня 2022 Новини та події

14 липня 2022 року на запрошення Університету Козмінського (Варшава, Польща), давнього партнера Університету «КРОК», Андрій Лотарєв, директор навчально-наукового інституту міжнародної освіти, виступив на зустрічі з професором Асука Тзусукі (Японія).

Окрім Університету «КРОК» на захід було запрошено колег з Національного університету «Львівська Політехніка».

Головною метою заходу було обговорення труднощів, з якими зіштовхнулися українські ЗВО під час повномасштабної агресії Російської Федерації проти України, необхідної допомоги тощо. Спікери представили свої ЗВО, окреслили можливі шляхи співпраці між ЗВО України та Японії.

Дякуємо Університету Козмінського (Польща) та професору Асука Тзусукі (Японія) за інтерес до нашої країни та готовність допомагати українській освіті!

Оновлено: П'ятниця, 15 липня 2022 13:26

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Зустріч з професором Асука Тзусукі