Зустріч-знайомство з членами Businet — Університет «КРОК»

Зустріч-знайомство з членами Businet

11 травня 2022 Новини та події

10 травня 2022 року відбулася зустріч-знайомство з членами організації Businet – мережею міжнародних закладів вищої освіти, які мають спільне бачення інтернаціоналізації своїх ЗВО.

Метою мережі є створення середовища для обміну передовим досвідом і заохочення співпраці між організаціями-однодумцями.

Університет «КРОК» представляли: Андрій Лотарєв, начальник управління міжнародного співробітництва, та Анна Дробина, керівник проєктів та програм. Захід зібрав понад 30 учасників, представників європейських та українських ЗВО. Особливо приємно було бачити партнерів Університету «КРОК» проєктів Еразмус+ КА2 Розвиток потенціалу вищої освіти MEDIATS, COOPERA, INTERADIS. Учасники обговорили потреби українських закладів вищої освіти під час війни, а також можливості європейської підтримки у післявоєнний час.

Пишаємося можливістю стати частиною мережі Businet та сподіваємося на плідну співпрацю!

Оновлено: Середа, 11 травня 2022 16:23

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Зустріч-знайомство з членами Businet