Маніфест медсестри — Університет «КРОК»

Маніфест медсестри

13 лютого 2020 Новини та події

Про спеціальність «Медсестринство» можна писати та говорити багато. Медична сестра, акушерка, фельдшер – це ті фахівці, які супроводжують людину впродовж усього її життя, тож і розмов про них чимало.

Про умови вступу на цю спеціальність «Медсестринство» можна дізнатися тут, прочитати про освітню програму – тут. Тож, сьогодні пропонуємо дізнатися трішки більше про реальний досвід медсестри та ще раз переконатись у важливості цієї професії. Пропонуємо Вашій увазі розповідь про один день з життя медсестри, який вважаємо справжнім маніфестом медсестри.

Медсестра Кейтлін Брассінгтон кожен день бореться за чуже здоров’я, рятує життя і дарує надію. Звичайно, вона вибрала цю професію не для того, щоб люди вважали її героїнею. Але слова, які недбало кинула їй в обличчя знайома, змусили її публічно заступитися за себе і своїх колег: «Всього лише медсестра».

Я щойно повернулася додому з роботи, на мені все ще моя форма. По дорозі я зайшла в магазин за молоком і зустріла знайому. Вона раніше ніколи не бачила мене в формі і сказала, що й гадки не мала, що я «всього лише медсестра».

За 18 років роботи я багато разів чула цю фразу, але сьогодні вона мене зачепила. Невже я просто медсестра?

• Я допомагала немовлятам з’явитися на світ, багатьом з яких довелося допомагати зробити перший подих, і я всього лише медсестра.
  • Я тримала за руку літніх людей, допомагаючи їм не втратити себе на порозі cмеpті, і я всього лише медсестра.
  • Я втішала cтрaждaючих батьків, які втратили дитину, і я всього лише медсестра.
  • Я надавала пацієнтам першу допомогу і повертала до життя, і я всього лише медсестра.
  • Я очі, вуха і руки лікарів, які можуть вилікувати ваші хвороби, і я всього лише медсестра.
  • Я прослуховувала легені новонаpoджених, щоб зрозуміти, яка ділянка не отримує достатньо кисню, і я всього лише медсестра.
  • Я можу навчати пацієнтів, санітарів і молодших медсестер, і я всього лише медсестра.
  • Я захищаю пацієнтів в суперечках зі страховими компаніями, які не завжди вважають їх здоров’я своїм пріоритетом, і я всього лише медсестра.
  • Я пропускаю Різдво, дні наpoдження моїх дітей і їх виступи в шкільних виступах, щоб піклуватися про ваших рідних, і я всього лише медсестра.
  • Я можу взяти кpoв, накласти шви і зашити рaну, і я всього лише медсестра.
  • Я можу врятувати людину при iнфaркті, будь то немовля, дитина або дорослий, і я всього лише медсестра.
  • Виходячи з ваги, я можу назвати дозування aдрeналіну або аміoдарoну, яка поверне вашу дитину до життя, і я всього лише медсестра. Мої знання і досвід рятують людям життя.

Так що, якщо я всього лише медсестра, і я шалено пишаюся цим!

Оновлено: П'ятниця, 14 лютого 2020 17:39

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Маніфест медсестри