Кращим викладачам присуджено Ректорську премію!

14 грудня 2012 Новини та події

Кращим викладачам присуджено Ректорську премію!З метою мотивації викладачів до творчого педагогічного пошуку, формування партнерських відносин зі студентами та підвищення зацікавленості у вивченні навчальних дисциплін з 1995 року в Університеті «КРОК» проводиться анонімне соціологічне опитування – «Ставлення студентів до дисциплін та викладачів Університету». Зміст показників оцінювання студентами викладачів постійно вдосконалюється з урахуванням пропозицій органів студентського самоврядування. Середній бал цього оцінювання вважається студентською оцінкою роботи викладача.

Ректорат, колектив та студенти щиро вітають викладачів, які протягом останніх чотирьох років за результатами опитування отримують виключно високі оцінки – не менше 4,5 за 5-ти бальною шкалою.

Оновлено: Середа, 19 березня 2014 14:17

Ви тут: Новини та події » Кращим викладачам присуджено Ректорську премію!