Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу на кращу розробку КСВ-політики! — Університет «КРОК»

Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу на кращу розробку КСВ-політики!

13 грудня 2012 Новини та події

Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу на кращу розробку КСВ-політики!13 грудня 2012 року команда студентів Університету «КРОК» зайняла I місце на Всеукраїнському конкурсі на кращу розробку стратегії корпоративної соціальної відповідальності для компанії-партнера «Амріта».

У заході взяло участь 9 студентських команд із різних ВНЗ Києва та України. Команду від «КРОКу» представили учасники проектної групи «SPG»: Янішевська Альона (5 курс, УП), Лопатко Ольга (4 курс, ФК), Романець Сергій (4 курс, ЕП), Ястребов Олексій (4 курс, Психологія) та студенти 4 курсу спеціальності «Фінанси та кредит»: Андрій Валігура та Кравчук Олексій. Наставником команди виступила доцент кафедри суспільних наук Запорожець Тетяна Василівна.

У рамках конкурсу команда Університету запропонувала комплексну стратегію КСВ, спрямовану на захист здоров’я суспільства, розвиток співробітників компанії та виробництво еко-якісної продукції. Розроблена стратегія викликала позитивні відгуки журі конкурсу - експертів у сфері КСВ.

Організатори конкурсу: Центр розвитку КСВ, Академія праці і соціальних відносин ФПУ та компанія-партнер конкурсу - компанія «Амріта».

Вітаємо команду Університету «КРОК» із отриманням почесного першого місця та розвитком руху КСВ в Університеті!

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу на кращу розробку КСВ-політики!