Брейн-ринг «Ерудит КРОКу» — Університет «КРОК»

Брейн-ринг «Ерудит КРОКу»

14 квітня 2015 Новини та події

Студентська рада юридичного факультету 8 квітня провела брейн-ринг «Ерудит КРОКУ». У грі взяли участь 5 команд, до складу яких ввійшло 26 студентів.

Учасники активно демонстрували свої інтелектуальні здібності, отримуючи  задоволення від захоплюючої гри.

За результатами брейн-рингу перше місце посіла команда КЕПІТу (Воробйов Олексій, Кисіль Анна, Вачиля Девід, Нагалієв Рустем, Поварчук Альона), друге зайняла команда ЮФ (Георгієва Вікторія, Барбон Олександра, Винниченко Юлія, Семенюк Юлія, Бабат Альона, Колодяжний Владислав), третє вибороли представники ФМВ (Січевлюк Антон, Кубенко Ярослав, Бондар Владислав, Підчасюк Михайло, Лаптєв Сергій), на четвертому місці опинилися студенти ФЕПу (Сидорова Вероніка, Войтенко Анастасія, Харчук Валентина, Фігіна Лілія, Бурдель Юлія, Касьян Олег), на п’ятому – ІІКТ (Бойко Богдан, Святненко Євген, Губін Олександр, Ніколаєв Андрій, Бикаленко Юрій).

Усі команди отримали заохочувальні призи.

Дякуємо організаторам та учасникам за цікаву гру. З нетерпінням чекаємо на наступну зустріч!

Оновлено: Четвер, 23 квітня 2015 13:21

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Брейн-ринг «Ерудит КРОКу»