День врятованого дерева – 6 — Університет «КРОК»

День врятованого дерева – 6

17 жовтня 2013 Новини та події

Акція зі збору макулатури «День врятованого дерева – 6»17 та 18 жовтня 2013 року в стінах Університету економіки та права «КРОК» проходила акція зі збору макулатури «День врятованого дерева – 6», яка була організована Екологічним клубом однодумців «ЛОТОС» за підтримки адміністрації Університету і Коледжу економіки, права та інформаційних технологій. Тільки за перший день заходу кількість зібраного паперу перевищила 1 тонну.

Другий день був ще ефективнішим і потроїв попередній результат.

Таким чином, за два дні було зібрано 3 тисячі 250 кілограмів макулатури та врятовано 55 дерев. Крім того, в рамках акції проведено святковий флешмоб, змагання з волейболу та твістеру.

До проекту долучилися учні 9-х класів спеціалізованої школи №82 ім. Т.Г. Шевченка. Після здачі макулатури школярі взяли участь в екологічному брейн-рингу.

Оновлено: Вівторок, 25 лютого 2014 17:13

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » День врятованого дерева – 6