Зустріч студентів Коледжу з представниками Університету прикладних наук (Австрія) — Університет «КРОК»

15 жовтня 2013 Новини та події

Зустріч студентів Коледжу з представниками Університету прикладних наук (Австрія)15 жовтня 2013 року пройшла зустріч представників IMC Університету прикладних наук (Австрія) зі студентами ІІ та ІІІ курсів Коледжу економіки, права та інформаційних технологій спеціальності «Фінанси і кредит» (спеціалізована програма «КЕПІТ-Ексклюзив»). IMC Університет прикладних наук є партнером Університету «КРОК» з 2007 року.

Навчальні заклади реалізують спільну програму з експортноорієнтованого менеджменту. Її студенти не лише опановують фахові предмети, а й поглиблюють знання з іноземних мов, адже навчання проводиться англійською мовою, а німецька та французька (або іспанська) є обов’язковими для вивчення.

Мета зустрічі зі студентами – розповісти про програму, про можливість навчання в австрійському університеті та про переваги отримання диплома європейського зразка. На завершення презентації проректор IMC Університету прикладних наук Карл Еннсфеллнер відповів на питання студентів.

Оновлено: Вівторок, 15 квітня 2014 11:26

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Зустріч студентів Коледжу з представниками Університету прикладних наук (Австрія)