Сезон гри «KPOK MAFIA» розпочато! — Університет «КРОК»

Сезон гри «KPOK MAFIA» розпочато!

26 вересня 2012 Новини та події

Участь у Національному форумі «Бізнес і університети»26 вересня 2012 року відбулася перша гра «KPOK MAFIA» у новому сезоні. Координатором гри стала студентка 3 курсу спеціальності «Фінанси і кредит» (КЕПІТ) Анастасія Войтенко. Перша гра була насиченою та цікавою.

У ній взяли участь голова Студентської ради Університету Дмитро Єщіганов та студентський мер м. Києва Марина Гусакова. Також до гри приєдналися студенти юридичного факультету: Іванова Ірина (ІІІ курс, ПС-10), Жданова Юлія (ІІ курс, ПР-11), Жураховська Яна (IV курс); факультету міжнародних відносин: Грінченко Анастасія (ІІ курс, УАП-11), Богомолов Олексій (ІІІ курс, МІ-10), Палій Дмитро (ІІІ курс, МБ-10), Брюханда Євгеній (V курс, МЗЕД-12), Борискін Роман (I курс, МБ-12), Маціян Артем (I курс); факультету економіки та підприємництва: Патер Денис (ІІІ курс, ЕП-10), Чепур Анна (ІІІ курс, КРОК-EXCLUSIVE); студенти КЕПІТу: Кіпра Станіслав (ІІІ курс, КД-10), Бондаренко Юля (ІІ курс), Онопрієнко Жанна (ІІ курс, МД-11). Нагадуємо, що «KPOK MAFIA» буде проводитися протягом навчального року. Взяти участь у грі може кожен «КРОКівець». Тож запрошуємо усіх бажаючих!

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Сезон гри «KPOK MAFIA» розпочато!