Зустріч з військовим психологом — Університет «КРОК»

Зустріч з військовим психологом

29 квітня 2024 Новини та події

24 квітня 2024 року в приміщенні бібліотеки Університету «КРОК» відбулась зустріч з військовим психологом на тему: «Основи військової психології: практичний досвід».

Спікери:  головний психолог  та офіцер-психолог Центру морально-психологічного забезпечення Збройних Сил України.

Учасники заходу: студенти бакалаврату та магістратури кафедри психології Навчально-наукового інституту психології Університету «КРОК», а також студенти інших спеціальностей мали змогу обговорити наступні важливі питання в галузі військової психології.

• Базові навички військової психології.
  • Особливості спілкування та роботи з військовослужбовцями.
  • Профілактика та корекція ПТСР та постізоляції.

Військова психологія — прикладна галузь психології, що досліджує психологічні проблеми, які  виникають в процесі підготовки військовослужбовців, вивчає закономірності й механізми функціонування психіки людини, зумовлені її залученістю до військової діяльності та є надзвичайно перспективною галуззю психології сьогодення.

Учасники зустрічі відмітили, що інформація здобута під час лекції є надзвичайно цінною та актуальною!

Оновлено: Понеділок, 29 квітня 2024 14:58

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Зустріч з військовим психологом