IX Наукова студентська конференція кафедри теоретичної та прикладної економіки — Університет «КРОК»

IX Наукова студентська конференція кафедри теоретичної та прикладної економіки

17 квітня 2024 Новини та події

16 квітня 2024 року дев'ятий раз поспіль відбулась наукова студентська конференція кафедри теоретичної та прикладної економіки Університету «КРОК».

Темою обговорення стала надзвичайно важлива для світу та сучасної України проблема: «Економічний націоналізм: історія ідеї та її реалізація в практиці окремих країн». Дуже серйозне ставлення студентів-доповідачів до предмету обговорення, сміливість суджень, зацікавленість у знаходженні відповідей на актуальні питання створили атмосферу піднесеності та віри. З доповідями виступили 11 студентів.

Тези виступів розміщені на платформі (тицяй тут)

Вдячність всім студентам та колегам, які взяли участь в конференції!

Оновлено: Четвер, 18 квітня 2024 13:08

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » IX Наукова студентська конференція кафедри теоретичної та прикладної економіки