Презентація благодійних ініціатив студентів — Університет «КРОК»

Презентація благодійних ініціатив студентів

04 березня 2024 Новини та події

15 лютого 2024 року в рамках проєкту Міс і Містер «КРОК» відбувся перший конкурсний етап для учасників, а саме Презентація благодійних ініціатив.

10 учасників презентували 10 важливих, актуальних благодійних ініціатив, які оцінювали кваліфіковані журі, що знаються на реалізації і створенні благодійних ініціатив та коректному оформленні своєї ініціативи:

• Каріна Цирін - завідувач відділення інформаційних технологій та юридичного відділу, учасниця благодійного проєкту «Незламні»
  • Владислав Сафронов - помічник юриста юридичного відділу Університету.

Були заслухані такі доповідачі та благодійні ініціативи:

• Марта Цимбаліста - «Дитяче щастя» - культурно-виховний захід для дітей сиріт.
  • Олександр Цимбалюк - «Діалог життя» - подкасти з кумирами молоді, кошти з білетів на потреби ЗСУ.
  • Єва Бойко - «Благо КРОК» - застосунок, в якому можна повідомити про проблему чи потребу та отримати матеріальну або моральну підтримку.
  • Максим Греца - «Разом до перемоги» - акція благодійних ініціатив «Волонтерська субота» для дітей, які втратили сімʼю під час війни
  • Вікторія Кравець - «Збережемо майбутнє» - екологічна ініціатива з сортування та переробки сировини, а за отримані кошти підтримка дитячих будинків.
  • Іван Цупров - «Вдягнені всі» - волонтерський захід із забезпечення одягом нужденних.
  • Артем Васькевич - «Збережи тепло, подаруй тепло» - збір, відвідування та надання допомоги притулкам для тварин.
  • Вікторія Слобожан - «Важливість збору гігієнічних засобів для захисників» - забезпечення гігієною
  • Анастасія Поліщук - «Подаруй теплі спогади» - волонтерські візити в дитячі будинки
  • Андрій Шарко - «КРОК до добра» - волонтерський захід для допомоги фонду «Діти дітям».

Переможцями цього етапу на думку нашого поважного журі стали благодійні ініціативи, які запропонували Вікторія Кравець та Іван Цупров, тож найближчим часом команда Студентської ради розпочне підготовку до реалізації цих ідей!

Пропонуємо фотозвіт до перегляду!

Презентація благодійних ініціатив учасників МіМ // 15.02.2024Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: Понеділок, 04 березня 2024 13:29

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Презентація благодійних ініціатив студентів