IV Наукова конференція «Сучасний менеджмент організації: витоки, реалії та перспективи розвитку» — Університет «КРОК»

18 квітня 2024 Новини та події

Кафедра управлінських технологій ВНЗ «Університет економіки та права «КРОК» запрошує Вас на захоплюючу наукову подію – IV Наукову конференцію – «Сучасний менеджмент організації: витоки, реалії та перспективи розвитку»!

Дата: 18 квітня 2024 року
Формат: онлайн через платформу Microsoft Teams

Приєднуйтесь до цього захоплюючого наукового заходу, де зустрінуться вчені, науковці, студенти, та представники бізнесу! Ми обіцяємо цікаві доповіді, активні дискусії та можливості для співпраці s обміну досвідом.

Інформаційний лист

Реєстрація та розміщення матеріалів доступні за посиланням: https://conf.krok.edu.ua/MMO/MMO-2024

Не пропустіть можливість бути частиною цієї великої наукової події! Приєднуйтесь до нас, і давайте разом робити новітню наукову історію!

Запрошуємо до співпраці та насиченого наукового діалогу!

Оновлено: Четвер, 04 квітня 2024 11:50

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » IV Наукова конференція «Сучасний менеджмент організації: витоки, реалії та перспективи розвитку»