ЗАХИСТ ЗВІТІВ ВИРОБНИЧОЇ ПРАКТИКИ — Університет «КРОК»

ЗАХИСТ ЗВІТІВ ВИРОБНИЧОЇ ПРАКТИКИ

28 листопада 2023 Новини та події

Відмінні новини від наших магістрів ІІ-го курсу, спеціальності «Менеджмент» та «Управління логістичною діяльністю»!

25 листопада 2023 року відбувся успішний захист звітів виробничої практики, де наші здобувачі продемонстрували вражаючі результати, професійні навички та високий рівень компетенцій.

Члени комісії, д.е.н., професор Кириченко О.С., д.е.н. професор Терехов В.І., та к.т.н., доцент Філатов С.А., відзначили в своїх оцінках виняткову якість та старанність, з якою наші здобувачі підійшли до підготовки своїх звітів. Високі оцінки свідчать про вражаючий рівень вивчення та практичного застосування знань в галузі менеджменту та управління логістичною діяльністю. Захист звітів не тільки відбувся, але й став важливою подією, адже це свідчення про відданість студентів своїй професійній майстерності та готовності взяти на себе виклики сучасного бізнесу.

Вітаємо наших магістрів з успішним захистом та бажаємо їм подальших досягнень у вивченні та впровадженні новаторських підходів у своїй професійній діяльності! Вперед до нових висот щиро бажає вся дружня команда кафедри управлінських технологій!

Оновлено: Вівторок, 28 листопада 2023 21:00

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » ЗАХИСТ ЗВІТІВ ВИРОБНИЧОЇ ПРАКТИКИ