Семінар-практикум для психологів на базі ІУПР — Університет «КРОК»

Семінар-практикум для психологів на базі ІУПР

02 жовтня 2023 Новини та події

27 вересня 2023 року на базі Інституту управління природними ресурсами ВНЗ «Університет економіки та права «КРОК» відбувся семінар-практикум на тему: «Розвиток професійної рефлексії фахівця як спосіб профілактики емоційного виснаження в кризових умовах воєнного стану».

У семінарі взяли участь психологи закладів загальної середньої освіти Коломийської ОТГ та студенти спеціальності «Психологія» ІУПР.

Теоретичний аспект семінару розкрили психолог, викладач ІУПР Акімов Володимир та доцент кандидат психологічних наук Микитюк Галина.

Практична частина семінару включала «Workshop. Погляд в середину себе», на якому учасники мали можливість актуалізувати особистісний ресурс для самоаналізу власного емоційного стану та розвинути навички перебування у рефлексивній позиції з метою профілактики емоційного виснаження.

Оновлено: Понеділок, 02 жовтня 2023 18:26

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Семінар-практикум для психологів на базі ІУПР