Комунікативні тренінги для першокурсників — Університет «КРОК»

Комунікативні тренінги для першокурсників

06 вересня 2023 Новини та події

04-05 вересня 2023 року відбулись комунікативні тренінги для першокурсників!

Новачки мали змогу ознайомитись з інфраструктурою Університету, з організаційними та технічними моментами навчання, а також позааудиторними можливостями, а саме можливостями карʼєрного розвитку, волонтерського, менеджерського, проєктного та творчого.

До студентів звернулись з промовами представники адміністрації, а також проєктних груп - Наталія Василівна Наконечна, Людмила Василівна Слепенко, Анна Олександрівна Дробина, Володимир Володимирович Головань, Олександр Федорович Карлов, Павло Лебедєв, Аліна Юріївна Гольцева, Валентин Владиславович Янчарук, Костянтин Ребекевша.

Найцікавішим моментом зустрічі було представлення кожного з першокурсників, їх захоплень і хобі!

Скільки ж різносторонніх, талановитих та спортивних студентів відтепер навчаються на першому курсі.

Оновлено: Середа, 06 вересня 2023 20:00
Детальніше в цій категорії: « Гарні новини! Посвята у студенти 2023 »

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Комунікативні тренінги для першокурсників