#проКРОК Титарчук Євген, магістр групи МА-21 — Університет «КРОК»

#проКРОК Титарчук Євген, магістр групи МА-21

16 лютого 2023 Новини та події

Шлях до успіху – це бажання розвиватися та ніколи не зупинятися на досягнутому.Тому невід'ємною умовою професійного розвитку, кар'єрного росту, підвищення якості життя та досягнення життєвих цілей – є якісна освіта.

І для отримання саме якісної освіти я обрав Університет «КРОК», кафедри маркетингу та поведінкової економіки Університету «КРОК». Адже тут є всі складові: професійна команда, актуальні і практичні знання, сучасна подача, зручність та комфортність навчання.

Хочу подякувати всій команді кафедри маркетингу та поведінкової економіки Університету «КРОК» та особисто завідувачу кафедри, д.е.н., професору Петровій Ірині Леонідівні за кропітку працю, за допомогу в навчальному процесі, за індивідуальний підхід до кожного студента.

Хочу побажати, щоб у Вас були тількі віданні студенти, які на справді хочуть отримувати знання! Та, випускались – справжні професіонали своєї справи!

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » #проКРОК Титарчук Євген, магістр групи МА-21