Захист дипломних робіт здобувачів ОП «Маркетинг» магістерського рівня — Університет «КРОК»

Захист дипломних робіт здобувачів ОП «Маркетинг» магістерського рівня

24 січня 2023 Новини та події

Дуже знаково, що саме 22 січня 2022 року, у день Соборності України, завершився ще один етап історії кафедри кафедра маркетингу та поведінкової економіки відбувся захист дипломних робіт здобувачів освітньої програми «Маркетинг» магістерського рівня підготовки.

Не передати словами емоції, які вирували на захисті: змістовні та цікаві доповіді власних розроблених маркетингових стратегій, які принесуть успіх Українському бізнесу, гаряча дискусія, влучні відповіді на питання. Ми пишаємося і щиро вітаємо креативних, розумних магістрів з маркетингу- молоду, освічену еліту України!!! Успіху та удачі на професійній ниві та в житті!

КРОКуємо разом до ПЕРЕМОГИ!

Оновлено: Вівторок, 24 січня 2023 16:02

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Захист дипломних робіт здобувачів ОП «Маркетинг» магістерського рівня