Рубрика #викладачінавчаються від кафедри управлінських технологій — Університет «КРОК»

Рубрика #викладачінавчаються від кафедри управлінських технологій

10 січня 2023 Новини та події

Професор кафедри управлінських технологій, доктор економічних наук, Сумець Олександр Михайлович має життеве кредо: навчання ніколи не завершується, навчання відбувається протягом життя. І це дійсно так, адже незважаючи на той факт, що Олександр Михайлович автор більше 650 наукових і методичних праць, а також автор 5-ти підручників з грифом МОН України, він на додачу ще й постійно навчається.

Так в першому семестрі 2022-2023 н.р., Олександр Михайлович успішно пройшов курс – Research Design: Inguiry and Discovery Course, який проводив European Academy of Sciences and Research (Hamburg, Germany).

Став учасником:

• XXIV міжвузівської науково- практичної конференції «Експертна оцінки елементів учбового прпроцесу» (Харківський гуманітарний університет «Народна українська Академія»)
  • International scientific-practical internet conference «Psychological and pedagogical aspects of adult education», який проводив Білоцірківський інститут неприривної професійної освіти
  • IV Міжнародної конференції «Держава, регіони, підприємництво: інформаційні, суспільно- правові, соціально- економічні аспекти розвитку» (Університет «КРОК», м.Київ).

А також, вже традиційно, був активним учасником програми підвищення кваліфікації від Університету «КРОК» – «Управлінський інтелект для освітян».

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Рубрика #викладачінавчаються від кафедри управлінських технологій