КРОК Благодійний — Університет «КРОК»

КРОК Благодійний

07 грудня 2022 Новини та події

Шановні колеги, КРОКівська родина!
Велика кількість наших знайомих, студентів, випускників, колег, близьких та родичів зараз боронять нашу державу в складних умовах. Одним з них є Ігор Разумей, який наразі є заступником командира роти зв’язку командного пункту ПВЗ військової частини А4007, Польовий вузол зв’язку, 110 окрема механізована бригада.

Ігор здобув освіту в нашому Коледжі та Університеті за спеціальністю «Право» і до початку війни працював прес-секретарем Прокуратури в м. Києві.

Зараз він під Бахмутом і на питання, чим ми могли б допомогти відповів дуже просто, скромно і зрозуміло.

Що потрібно?

• лист Захисникам;
  • шапки;
  • шкарпетки;
  • чай;
  • кава;
  • цукерки;
  • смаколики.

Найпростіші і базові речі Департамент зі студентських питань і Студентська рада Університету сформує в пакунки і надішле підрозділу Ігоря, який налічує 126 військових. Пропонуємо вам долучитись, до цього збору, адже це те мінімальне, що ми можемо зробити і як віддячити нашим захисникам!

Ви можете:

• сформувати власні пакунки на фронт і принести в ауд.315.;
  • задонатити кошти, на які будуть закуплені ці речі;
  • придбати товари на Новорічній ярмарці патріотичних прикрас, які виробили студенти (каталог товарів буде надісланий вам на пошту);
  • написати листа Захисникам.

Приєднуйтесь до цієї доброї та світлої благодійної акції, підтримайте КРОКівця, захисників та ЗСУ!
Все буде Україна!

Карта для донату: 5168745103110893 Аліна Гольцева – В.о. директора Департаменту зі студентських питань Призначення платежу: На благодійність від ПІБ.

Оновлено: Середа, 07 грудня 2022 19:03

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » КРОК Благодійний