Традиційні зустрічі вступників з директором ННІП — Університет «КРОК»

Традиційні зустрічі вступників з директором ННІП

21 вересня 2022 Новини та події

31-го серпня, 9-го та 16-го вересня 2022 року відбулися вже постійні зустрічі вступників з директором навчально-наукового інституту психології, кандидатом психологічних наук, професором Сингаївською Іриною Валентинівною.

Майбутні студенти мали змогу також познайомитися з менеджерами з адміністративної діяльності кафедри психології, які будуть супроводжувати свої групи впродовж всього їхнього навчання.

Загалом відбулося 7 таких зустрічей, які проходили щотижня з початку Вступної кампанії в Університеті «КРОК». Під час зустрічей вступникам презентують професію психолога та розповідають про особливості навчання майбутніх психологів в Університеті «КРОК».

Якщо й у Вас є запитання щодо процесу навчання - слідкуйте за анонсами наступних зустрічей. Ми переконані, що завдяки взаємодії можливо досягти перемог! Бережімо одне одного!

Оновлено: Четвер, 22 вересня 2022 16:16

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Традиційні зустрічі вступників з директором ННІП