Засідання кафедри маркетингу та поведінкової економіки — Університет «КРОК»

Засідання кафедри маркетингу та поведінкової економіки

13 вересня 2022 Новини та події

08 вересня 2022 року відбулося засідання кафедри маркетингу та поведінкої економіки на яке були запрошені перший проректор університету, к.е.н., професор Літвін Наталія Миколаївна, яка привітала членів кафедри з початком нового навчального року і наголосила, щодо ролі кожного викладача в навчальному процесі, зазначила основні напрями наукової роботи Університету; директор Студентського офісу Слепенко Людмила Василівна, котра висвітлила особливості організації навчального процесу.

Завідувачка кафедри д.е.н., професор Петрова Ірина Леонідівна висловила готовність членів кафедри до нового 2022-2023 навчального року, були окреслені перспективи роботи, поставлені амбітні цілі.

Команда кафедри маркетингу та поведінкової економіки чекає на зустріч з студентами і готова писати власну історію успіху кафедри разом з нашими здобувачами.

Кожен на своєму місці наближаємо ПЕРЕМОГУ!

Оновлено: Вівторок, 13 вересня 2022 19:14

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Засідання кафедри маркетингу та поведінкової економіки