Вступна кампанія на ОП«Комп’ютерні науки» очима випускників Фахового коледжу — Університет «КРОК»

Вступна кампанія на ОП«Комп’ютерні науки» очима випускників Фахового коледжу

12 вересня 2022 Новини та події

У цьому році нас спіткало багато труднощів, але не дивлячись на них, ми успішно почали новий навчальний рік. Отож, ми вирішили дізнатись у випускників Коледжу їх враження від цьогорічної вступної кампанії.

Ми опитали 38 студентів та отримали від них відповіді на такі запитання:

• Наскільки вам сподобалась вступна компанія?
  • Чи складно було поступати?
  • Вам відповіли на всі ваші питання щодо вступу?
  • Наскільки складно вам далось написання мотиваційного листа?
  • Чи допомогла вам інструкція надана від працівників університету?

Відповідно до відгуків, вступна кампанія була дуже цікавою. Хоча найчастішою проблемою з якою зіштовхувались вступники, стало нововведення цьогорічної вступної кампанії – мотиваційний лист, завдяки інструкціям і своєчасним відповідям в створених чатах на будь які виникаючі питання, всі змогли досить легко пройти етап вступної кампанії.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Вступна кампанія на ОП«Комп’ютерні науки» очима випускників Фахового коледжу