Пишаємося успіхами наших випускників #гордістьКРОКу — Університет «КРОК»

Пишаємося успіхами наших випускників #гордістьКРОКу

15 червня 2022 Новини та події

10 червня 2022 року Кабінет міністрів України призначив Олексія Кузьменкова на посаду голови Державного агентства водних ресурсів. Олексій – випускник спеціальності «Право» 2006 року Університету «КРОК».

Відомо, що Олексій Кузьменков уже обіймав зазначену посаду торік протягом тижня – з 3 по 10 червня 2021 року. Потім його призначили на посаду першого заступника голови Держагентства водних ресурсів. Раніше він був координатором робочої групи з питань відновлення та розвитку зрошувальних систем Проєкту міжнародної технічної допомоги «Програма підтримки аграрного та сільського розвитку в Україні». Протягом також тривалого часу він працював у Міністерстві аграрної політики України.

Щиро вітаємо Олексія з професійними здобутками, пишаємося та бажаємо подальших звершень!

Оновлено: Середа, 15 червня 2022 14:08

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Пишаємося успіхами наших випускників #гордістьКРОКу