44 новоспечених молодших фахових бакалаврів з маркетингу — Університет «КРОК»

44 новоспечених молодших фахових бакалаврів з маркетингу

13 червня 2022 Новини та події

8 та 9 червня 2022 року успішно відбулася fтестація здобувачів Коледжу економіки, права та інформаційних технологій Університету «КРОК», зі спеціальності 075 «Маркетинг», група МА- 19к- 1, група МА -19к-2.

Голова атестаційної комісії кандидат педагогічних наук, доцент Хорошенюк Андрій Павлович та члени комісії кандидат економіних наук, доцент Дьячук Ірина Віталіївна, старший викладач Азоян Артем Акопович відзначили креативні відповіді, критичне мислення та володіння сучасними технологіями маркетингу здобувачів. Не дивлячись на війну, стрес, хвилювання всі студенти гідно пройшли випробування.

Кафедра маркетингу та поведінкової економіки Університету «КРОК» щиро вітає здобувачів, пишається і запрошує на програму бакалаврату!

Оновлено: Понеділок, 13 червня 2022 18:18

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » 44 новоспечених молодших фахових бакалаврів з маркетингу