Звернення ректора Університету «КРОК» Сергія Лаптєва — Університет «КРОК»

Звернення ректора Університету «КРОК» Сергія Лаптєва

19 березня 2022 Новини та події

Шановна КРОКівська родино!

З 4 квітня 2022 року в Університеті заплановане поновлення навчання у дистанційному режимі задля безпеки студентів та викладачів. Розуміючи реалії війни, ми, разом з тим, усвідомлюємо, що навчальний процес не можна зупинити. Багато наших студентів перебувають у всіх куточках нашої країни, боронять наші кордони у складі Збройних Сил України, допомагають армії, підтримують всіх, хто потребує допомоги. Кожен з нас живе вірою у нашу Перемогу.

Ми готові до організації навчального процесу у дистанційному і гнучкому режимі, готові забезпечити випуск фахових молодших бакалаврів, молодших спеціалістів, бакалаврів та магістрів. Кожен з нас повинен продовжувати виконувати своє основне призначення: викладачі – забезпечувати навчання студентів, студенти – навчатися.

Зважаючи на всі об’єктивні обставини Ви з родинами будете вирішувати про подальше навчання самостійно. А Університет «КРОК» готовий до організації навчального процесу, і за це щиро дякую всім працівникам і викладачам КРОКу!

Бережіть себе!

Ваш ректор Сергій Лаптєв

Оновлено: Вівторок, 22 березня 2022 15:32

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Звернення ректора Університету «КРОК» Сергія Лаптєва